Oficjalny partner Cisco Spark

Skorzystaj z naszych pomysłów, żeby wyprzedzić konkurencję.

4 - 6 osób
Sala konferencyjna
2 - 4 osób
Pokój spotkań
do 10 osób
Biuro
4 - 6 osób
Open Space
1 osoba
Dom
więcej niż 10 osób
Rozproszona struktura

Sala konferencyjna

4 - 6 OSÓB

Szukasz rozwiązania do Sali konferencyjnej? Dobrze trafiłeś, dobierzemy dla Ciebie optymalne rozwiązanie! Robisz salę konferencyjną od zera? A może denerwuje Cie posiadanie każdego sprzętu od innego dostawcy? Idealnym rozwiązaniem będą dla Ciebie terminale All-in-One serii MX. Zbudowałeś już salę i wyposażyłeś w odpowiednie nagłośnienie i monitory? Teraz potrzebujesz tylko wideokonferencji? Cisco SX będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. 

Cisco MX800D

System posiada dwa 70 calowe monitory, podczas konferencji na jednym monitorze będziemy pokazywać prezentację z laptopa a na drugim obraz z kamery naszego rozmówcy. Na potrzeby lepszego komfortu osób z którymi konferujemy system został wyposażony w kamerę podążającą za mówcą. 

Cisco Touch 10

Dodatkowym modułem który ułatwi sterowanie systemem jest panel dotykowy z poziomu którego sterujemy urządzeniem jak pilotem.

Licencja Endpoint dla terminala MX 800D
Cisco SX 80

System wideokonferencyjny podłączamy do zastanego w Sali zestawu monitorów i systemu
nagłośnienia. Podczas konferencji na jednym monitorze będziemy pokazywać obraz z kamery, a na drugim ekranie (np. projektor) strumień wysyłanej prezentacji.

Cisco SpeakerTrack 60

Na potrzeby lepszego komfortu osób z którymi konferujemy, terminal uzupełniamy o kamerę Speaker Track 60, która automatycznie kadruje ujęcie na osobę, która w danym momencie mówi.

Cisco Touch 10

Dodatkowym elementem, który ułatwi sterowanie systemem jest panel dotykowy.

Licencja Endpoint dla terminala SX 80

Pokój spotkań

2 - 4 Osoby

Czy w siedzibie Twojej organizacji jest miejsce do prowadzenia udanych spotkań z klientami, czy ciężkich negocjacji? Jeżeli tak to koniecznie powinieneś rozbudować swój system multimedialny o terminal Cisco SX 20. Jeżeli planujesz s

Jeżeli planujesz stworzyć takie pomieszczenie, to nie musisz dalej szukać. Wystarczy, że zaufasz ekspertom od multimediów i wybierzesz terminal Cisco MX 300. To dopracowane w każdym detalu urządzenie, posiada 55" wyświetlacz, zintegrowaną kamerę i głośniki.

Cisco MX 300

Do Sali dla około 6 osób wstawiamy terminal zintegrowany Cisco MX300, które możemy zamontować zarówno na ścianie jak i na specjalnym stojaku, który jest w zestawie. 55 calowy wyświetlacz zapewnia nam dobrą jakość wyświetlania zarówno obrazu z kamery jak i strumienia kontentu. 

Cisco Touch 10

Dodatkowym elementem, który ułatwi sterowanie systemem jest panel dotykowy.

Licencja Endpoint dla terminala MX 300
Cisco SX 20

System wideokonferencyjny podłączamy do zastanego w Sali zestawu monitorów i systemu nagłośnienia. Podczas konferencji na jednym monitorze będziemy pokazywać obraz z kamery, a na drugim wyświetlaczu (np. projektor) strumień wysyłanej prezentacji.

Cisco Touch 10

Dodatkowym elementem, który ułatwi sterowanie systemem jest panel dotykowy.

Licencja Endpoint dla terminala SX 20

Biuro terenowe 

do 10 osób

Masz do wyposażenia biuro? Chcesz żeby pracownicy byli efektywni?  Masz problem z ilością wewnętrznych maili które sobie wysyłacie i porządkowaniem korespondencji? Cisco Spark pozwoli Wam na budowanie wątków i zespołów zadaniowych, korespondencja wewnętrzna będzie w formie czatu z możliwością wymiany dokumentów. Szybkie spotkania ad hoc z klientami na wideo? Nic prostszego. To wszystko dzięki aplikacji Spark.

Cisco DX 80

Dla kierownika oddziału

W każdym biurze terenowym kierownik potrzebuje komfortowego narzędzia do komunikacji, dlatego Cisco stworzyło DX 80 – biurkowy, personalny terminal.

Cisco SX 10

Terminal z zintegrowaną kamerą do salki konferencyjnej

Do biura w którym macie zamontowany monitor sugerujemy prosty terminal SX10, który pozwoli spokojnie na uczestniczenie w zebraniach z centralą czterem lub pięciu osobom.

M2

Po jednej licencji M2 Basic Meetings dla pracowników
Dwie licencje Endpoint dla terminali

Dom

1 Osoba

Pracujesz z domu? Jesteś wolnym strzelcem? Potrzebujesz lepszego narzędzia do komunikacji i pracy ze swoimi klientami? Cisco Spark jest odpowiedni dla Ciebie. Wymiana dokumentów projektowych, czat tekstowy z klientami, spotkania wideo z udostępnianiem pulpitu.

Cisco DX 80

Jeżeli cenisz sobie komfort pracy to uzupełnieniem Spark będzie dla Ciebie personalny terminal DX 80. 23" dotykowy wyświetlacz przy pomocy którego poprowadzisz wideokonferencje przy pomocy konta Spark, a także po spotkaniu wyświetlisz pulpit jak na dodatkowym monitorze

M2

Licencja M2 na potrzeby połączeń wielostronych
Licencja Endpoint dla terminala DX 80

Open Space 

20 osób

Twoja firma preferuje pracę w Open Space? Potrzebujesz usprawnić swoją komunikację z innymi współpracownikami? Spark jest idealnym narzędziem dla Ciebie. Teraz szybkie spotkania ad hoc możesz odbywać na wideo przy pomocy swojego laptopa, tabletu lub smartfona.

Pracujecie elastycznie i nie masz przypisanego do siebie biurka? Nic trudnego, na każdym biurku może stać Cisco DX 70.

Cisco DX 70

Ten biurkowy terminal, dzięki ultradźwiękom znajdzie Twój telefon z uruchomioną w tle aplikacją Spark i dokona parowania tych dwóch urządzeń. który jednocześnie może pełnić funkcję Twojego 14 calowego dodatkowego monitora. Dzięki specjalnym mechanizmom wycinania szumu i kanselacji echa prowadzenie spotkań z open space jest już możliwe.

Jeśli chcesz zachować intymność rozmowy do każdego zestawu DX możesz podłączyć bezprzewodowy zestaw słuchawkowy

Licencja Endpoint dla terminala DX 70

Rozproszona struktura

Więcej niż 10 osób

Jeżeli Twoja firma posiada 3 oddziały, do tego w każdym z 16 województw macie zatrudnionych handlowców, a cała załoga liczy 80 osób, często prowadzicie szkolenia i narady zespołu handlowego to mamy dla Was rozwiązanie. 

Pewnie Twoi pracownicy wysyłają i odbierają dziennie po 100-200 maili? Jak często spotykacie się twarzą w twarz? Dwa, trzy, może cztery razy do roku?

Cisco Spark rozwiąże Wasze problemy! 

Wyposażając każdego pracownika w licencję Spark masz możliwość organizowania nieograniczonej ilości spotkań. Szkolenia stają się prostsze i przyjemne, a komunikacja czytelna dla wszystkich.

Cisco MX800D

W centrali w której przyjmujemy najwięcej klientów i gdzie organizowane są posiedzenia zarządu potrzebujemy rozwiązania które będzie podnosić prestiż naszej firmy przy jednoczesnym zapewnieniu odpowiedniej jakości komunikacji.

System posiada dwa 70 calowe monitory, podczas konferencji na jednym monitorze będziemy pokazywać prezentację z laptopa a na drugim obraz z kamery naszego rozmówcy. Na potrzeby lepszego komfortu osób z którymi konferujemy system został wyposażony w kamerę podążającą za mówcą. 

Cisco DX 80

Dla dyrektorów oddziałów

Każdy dyrektor oddziału,może za pomocą terminala biurkowego, połączyć się ze swojego gabinetu z prezesem firmy lub którymś z pracowników. Twoi handlowcy są dostępni na czacie nawet pracując z samochodu.

M2

Po jednej licencji M2 Basic Meetings dla członków załogi
Po jednej licencji Endpoint każdego dla terminala

Pobierz darmowego klienta Cisco Spark.

Wypróbuj możliwości na dowolnym urządzeniu.
Przejdź do pobierania

Poczuj tą moc!

Dzięki bliskiej współpracy z Cisco chcemy podzielić się możliwościami jakimi daje Spark.

Wyślemy do Ciebie bogaty zestaw licencji i sprzętu konferencyjnego zupełnie za darmo. Licencje M3 demo ważne przez 2 miesiące. Wypożyczenie kompletu terminali sprzętowych na okres 14 dni. Interesuje nas Twoje zdanie, dlatego jedynym wymogiem jest opowiedzenie własnych wrażeń.

W skład zestawu demo wchodzi:

1 x

Terminal i tablica
Spark Board 55"

1 x

Kodek
Cisco SX 10

3 x

Terminal biurkowy
Cisco DX 80

1 x

terminal zintegrowany
Cisco MX 300
+ 250 sztuk licencji M3 Premium
ZAMÓW DEMO  

Czekamy na Ciebie

Śmiało! Napisz lub zadzwoń do Nas.
VisionSpace Sp. z o.o.
ul. Franciszka Maja 40

30-499 Kraków, PL, EU
Callback
Oddzwonimy!
Nasi Pracownicy skontaktują się z Tobą w najbliższym czasie.
Problem :(
Uuups. Coś poszło nie tak. Sprawdź czy uzupełniłeś wymagane pola i czy są poprawne. W razie dalszych problemów skontaktuj się z nami.
Dane spółki

VisionSpace Sp. z o.o.
ul. Franciszka Maja 40
30-499 Kraków, PL, EU

NIP: 6793138646
REGON: 36607892600000
KRS: 0000652642

Numer rachunku (ING Bank Śląski):
PLN 03 1050 1445 1000 0090 3113 3193
USD 77 1050 1445 1000 0090 3113 3219
SWIFT INGBPLPW

VisionSpace Sp. z o.o. z siedzibą Kraków 30-499, ul. Ks. Franciszka Maja 40, NIP 6793138646, Regon 36607892600000, zarejestrowana w Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieście Wydział XI o kapitale zakładowym 100 000,00 zł wniesionym w całości została powołana jako spółka zależna VisionCube S.A.

All rights reserved by VisionSpace and/or Cisco. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
Branding and webdesign by Babilon.me