Oficjalny partner Cisco Spark

Spark to Twój nowy ulubiony komunikator

Darmowy klient pozwala założyć konto każdemu, na każdym urządzeniu. Wystarczy adres email.

Cisco Spark

Najlepsze narzędzie do komunikacji z jakiego korzystałeś.

Pomożemy Ci ograniczyć ilość e-maili, odciążyć skrzynkę pocztową z załączonych plików. Cisco Spark pomoże Ci dzielić się informacjami i postępami na bieżąco z Twoimi kontaktami.

Aplikacja na laptop i urządzenia mobilne da Ci dostęp do czatu, wymiany plików i połączeń audio/wideo z dowolnego miejsca i dowolnego urządzenia. Korzystasz z wielu narzędzi? Chcesz je zastąpić jednym? Wybierz Cisco Spark! 

PobierzZamów demo

Zainstaluj Sparka na Twoim komputerze. Przeciągnij i upuść pliki wprost do okna czatu, odbieraj połączenia audio i wideo, albo udostępnij widok swojego pulpitu w czasie rzeczywistym.

Pobierz Sparka na telefon i tablet. Bądź dostępny w pociągu, samolocie czy kawiarni. Dołącz wideo w dowolnym momencie i zobacz treści przesyłane przez Twoich znajomych, gdziekolwiek jesteś.

Używaj Sparka gdziekolwiek chcesz przez przeglądarkę. Nie musisz nic instalować, żeby korzystać z pełnej funkcjonalności Sparka. Wystarczy internet i możesz wykonywać połączenia wideo.

Poznaj możliwości Cisco Spark

Cisco Spark pozwala zespołom na bycie w ciągłej łączności i ułatwia komunikację w pracy. Możesz bezpiecznie wysyłać wiadomości, udostępniać pliki i spotykać się twarzą w twarz. Zawsze i wszędzie. To wszystko zaczyna się własnie tutaj - dzięki aplikacji Spark możesz rozmawiać z dowolnego urządzenia, gdziekolwiek jesteś, a to dopiero początek...

Bezpieczeństwo i prywatność

Wszystkie Twoje rozmowy i dane są szyfrowane i bezpiecznie przechowywane w chmurze Cisco.

Cisco Spark wykorzystuje najbardziej optymalny rodzaj szyfrowania by zapewnić że dane pozostają poufne, dostępne i bezpieczne przez cały czas. Klient Cisco Spark zaszyfrowuje dane zanim te opuszczą urządzenie (laptop, tablet, telefon, terminal). W procesie przesyłania, używania czy przechowywania danych (np. chatu tekstowego lub wysłanych plików) na serwerach Cisco wszystkie informacje mają charakter zaszyfrowany. Odszyfrowywanie danych odbywa się z poziomu klienta Spark który odbiera dane z serwerów Cisco.

Encryption end-to-end

Cisco Spark wykorzystuje najbardziej optymalny rodzaj szyfrowania by zapewnić że dane pozostają poufne, dostępne i bezpieczne przez cały czas. Klient Cisco Spark zaszyfrowuje dane zanim te opuszczą urządzenie (laptop, tablet, telefon, terminal). W procesie przesyłania, używania czy przechowywania danych (np. chatu tekstowego lub wysłanych plików) na serwerach Cisco wszystkie informacje mają charakter zaszyfrowany. Odszyfrowywanie danych odbywa się z poziomu klienta Spark który odbiera dane z serwerów Cisco. Proces szyfracji i deszyfracji danych odbywa się przy użyciu dynamicznych kluczy pochodzących z serwisu KMS (Key Managment Service). Każdy pokój spotkania ma wygenerowane unikatowe zestawy kluczy do których maja dostęp jedynie członkowie zespołu. Wszystkie dane wysyłane w ramach czatu tekstowego, pliki oraz treści z tablicy interaktywnej są szyfrowane przy pomocy kluczy pochodzących z KMS.

Encryption in transit

Używamy Secure http (HTTPS) by szyfrować dane będące w wysyłce pomiędzy twoim urządzeniem a serwerem, co pozwala na ochronę tożsamości nadawcy i odbiorcy przesyłanego kontentu. 

Wszystkie media w Cisco Spark, takie jak głos, wideo, oraz strumień prezentowanych danych są transmitowanego przy użyciu SRTP (Secure Real-Time Protocol). Obecnie Cisco Spark Cloud odszyfrowuje Real-Time media na potrzeby miksowania, dystrybucji, PSTN trunking oraz celów demarkacyjnych.

Autoryzacja i autentyfikacja

Tylko osoby, które przeszły proces autentyfikacji z naszym serwisem Cisco Spark mają wgląd do wiadomości i plików w pokojach spotkań. Nieautoryzowane osoby próbując skorzystać z adresu URL danego pokoju nie zobaczą żadnych danych.

Szczegóły .pdf

Pobierz darmowego klienta Cisco Spark.

Wypróbuj możliwości na dowolnym urządzeniu.
Przejdź do pobierania

Zwiększ możliwości

Możesz w prosty sposób rozbudować swojego Sparka do rozmiarów profesjonalnej infrastruktury. Szybko, tanio i wygodnie.
Licencje
Rozbuduj Sparka dzięki integracjom z najpopularniejszymi serwisami i otwartemu API
Zobacz Więcej

Terminale

Oprócz smartfona, tableta i komputera możesz korzystać ze Sparka na profesjonalnych terminalach Cisco, o nowoczesnym designie i niezwykłej funkcjonalności.
Terminale

Skorzystaj z naszych pomysłów, żeby wyprzedzić konkurencję.

Pomysły

Poczuj tą moc!

Dzięki bliskiej współpracy z Cisco chcemy podzielić się możliwościami jakimi daje Spark.

Wyślemy do Ciebie bogaty zestaw licencji i sprzętu konferencyjnego zupełnie za darmo. Licencje M3 demo ważne przez 2 miesiące. Wypożyczenie kompletu terminali sprzętowych na okres 14 dni. Interesuje nas Twoje zdanie, dlatego jedynym wymogiem jest opowiedzenie własnych wrażeń.

W skład zestawu demo wchodzi:

1 x

Terminal i tablica
Spark Board 55"

1 x

Kodek
Cisco SX 10

3 x

Terminal biurkowy
Cisco DX 80

1 x

terminal zintegrowany
Cisco MX 300
+ 250 sztuk licencji M3 Premium
ZAMÓW DEMO  

Czekamy na Ciebie

Śmiało! Napisz lub zadzwoń do Nas.
VisionSpace Sp. z o.o.
ul. Franciszka Maja 40

30-499 Kraków, PL, EU
Callback
Oddzwonimy!
Nasi Pracownicy skontaktują się z Tobą w najbliższym czasie.
Problem :(
Uuups. Coś poszło nie tak. Sprawdź czy uzupełniłeś wymagane pola i czy są poprawne. W razie dalszych problemów skontaktuj się z nami.
Dane spółki

VisionSpace Sp. z o.o.
ul. Franciszka Maja 40
30-499 Kraków, PL, EU

NIP: 6793138646
REGON: 36607892600000
KRS: 0000652642

Numer rachunku (ING Bank Śląski):
PLN 03 1050 1445 1000 0090 3113 3193
USD 77 1050 1445 1000 0090 3113 3219
SWIFT INGBPLPW

VisionSpace Sp. z o.o. z siedzibą Kraków 30-499, ul. Ks. Franciszka Maja 40, NIP 6793138646, Regon 36607892600000, zarejestrowana w Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieście Wydział XI o kapitale zakładowym 100 000,00 zł wniesionym w całości została powołana jako spółka zależna VisionCube S.A.

All rights reserved by VisionSpace and/or Cisco. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
Branding and webdesign by Babilon.me